Inwestycje

Inwestowanie w nieruchomości dla większości z nas kojarzy się z kosztownym przedsięwzięciem, które wymaga ogromnych funduszy. Może w przeszłości tak było, ale w obecnych czasach nie potrzebujesz ogromnego kapitału, aby zostać inwestorem w nieruchomości.

Sposoby inwestowania w nieruchomości


 
Kupując mieszkanie lub dom za granicą możesz zlecić zarządzanie nieruchomością firmie zewnętrznej, odwiedzać kilka razy do roku swój raj na ziemi z widokiem na morze i dodatkowo zarabiać wynajmując mieszkanie podróującym osobom lub znajomym.

 
Bycie pierwszym właścicielem mieszkania w nowowybudowanym bloku może być tak samo satysfakcjonujące jak zakup auta z salonu, w końcu nikt wcześniej z niego nie korzystał i jego los zależy wyłącznie od Ciebie. Może twoje dziecko wyprowadza się na studia i chce wynająć pokój w mieszkaniu. Czy lepszym pomysłem nie jest zakup mieszkania, w którym będzie mieszkać twoje dziecko i dodatkowo wynajmowanie pokoju innemu studentowi? Jeśli kupisz mieszkanie na rynku pierwotnym na kredyt to opłaty za wynajem dodatkowego pokoju po części będą spłacać twój kredyt, a za parę lat będziesz już mieć to miejsce na własność! Możesz też kupić mieszkanie, wstawić meble i wynajmować chętnej rodzinie.
 
W obecnych czasach garaże i garażowane miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie są szczególnie poszukiwane. Możesz rozważyć zakup i wynajem miejsc parkingowych lub komórek w budynkach mieszkalnych albo zakup gruntu i budowę garażu, parkingu.
 
Wynajmujesz mieszkanie lub dom w celu podnajmu. Możesz za zgodą właściciela przeprowadzić remont, który podniesie standard lokalu. Podnajem z remontem gwarantuje większe zyski.
 
Jeśli nie jesteś gotowy do kupowania nieruchomości, możesz zainwestować pieniądze w pożyczki prywatne dla inwestorów w budownictwie. To dobra opcja dla początkujących, ponieważ możesz ulokować niewielkie pieniądze i nie masz żadnych obowiązków. Spisujesz umowę cywilno- prawną i pożyczasz swoje środki finansowe na określony procent.
 
Crowdfunding nieruchomości jest bardzo popularną opcją, ponieważ nie musisz szukać właściwej nieruchomości, zaciągać kredytu hipotecznego, sprawdzać lokatorów ani zarządzać budynkiem. Twoje ryzyko i zadania są zminimalizowane, a stopa zwrotu może wynosić nawet 12%. Obecnie, grupowe inwestowanie w nieruchomości da Ci dostęp do różnych transakcji inwestycyjnych nawet przy niewielkim kapitale
 


Oferty dobieramy indywidualnie według preferencji klienta. Bezpłatne spotkanie w celu weryfikacji potrzeb inwestycyjnych.
Umów się na spotkanie z doradcą